Kudy kam

Příjezd do Lázní Aurora
Do Třeboně musíte vždy přes Kapří kruhový objezd (oplývá kapry a rožmberskými růžemi, nelze si nevšimnout), na 1. větší křížovatce doleva a rovně. Řidiči, zavolejte si dopředu do Aurory kvůli parkování


Příjezd do hotelů Bohemia a Regent
Do Třeboně musíte vždy přes Kapří kruhový objezd (oplývá kapry a rožmberskými růžemi, nelze si nevšimnout), na 1. větší křížovatce doleva a hned doprava. Asi po 150 m byste narazili do plotu, tak zatočte doprava a jste na místě. Regent vpravo, Bohemia vlevo.

Přesun Lázně Aurora - hotely Bohemia a Regent.
Tuto cestu budete muset zvládnout všichni - z hotelů na přednášky anebo z Aurory na 1. společenský večer (v hotelu Bohemia). Ale je to opravdu příjemná chvilka parkem, navíc příchod (či východ) v Auroře je z dolní strany přímo u přednáškového sálu.


Přesun z Aurory a hotelů Bohemia a Regent do pivovaru (taky Regent)
Tuto cestu si dáme všichni ve čtvrtek večer. I když ta procházka bude delší (asi 10 minut), bude příjemná - vede stále po hrázi rybníka Svět. Navíc kulturní fanatici mohou vyrazit dřív a zajít si přes park a třeboňská náměstí (vyplatí se!).

Kdo přijede autobusem nebo vlakem,
měl by vědět, že autobusové nádraží a vlakové zastávky (Třeboň a Třeboň - Lázně) jsou úplně na kraji Třeboně, a samozřejmě, že na tom opačném, než potřebujete. Zavolejte nám a my pro Vás přijedeme.